Venjingartíðir


Dagført: 22. mars 2021

Her eru  venjingartíðirnar hjá øllum HB liðum.

Ovari vøllur týsdag
14:00 15:00 Dana Cup 2008 fullan vøll
15:00 16:00 DU9 Dana Cup 2008 1/2 vøll
16:00 16:30 DU9 DU7
16:30 17:00 DU9 DU7
17:00 17:30 Betri Menn fullan vøll
17:30 18:00 Betri Menn fullan vøll
18:00 18:30 Betri Menn fullan vøll
18:30 19:00 Betri Kvinnur GU15
19:00 19:30 Betri Kvinnur GU15
19:30 20:00 Betri Kvinnur GU15
20:00 20:30 DU15 1. deild menn
20:30 21:00 DU15 1. deild menn
21:00 21:30 DU15
21:30 22:00
22:00 23:00
Ovari vøllur hósdag
15:30 16:00 DU11
16:00 16:30 DU11 DU7
16:30 17:00 DU11 DU7
17:00 17:30 Betri Menn ½ vøll 1. deild menn
17:30 18:00 Betri Menn ½ vøll 1. deild menn
18:00 18:30 Betri Menn ½ vøll 1. deild menn
18:30 19:00 DU15 Betri kvinnur
19:00 19:30 DU15 Betri kvinnur
19:30 20:00 DU15 Betri kvinnur
20:00 20:30 DU17 DU21/3.deild
20:30 21:00 DU17 DU21/3.deild
21:00 21:30 DU17 DU21/3.deild
21:30 22:00
22:00 23:00
Niðari vøllur mánadag
15:00 16:00
16:00 16:30
16:30 17:00
17:00 17:30 GU11 GU13
17:30 18:00 GU11 – GU9 GU13
18:00 18:30 GU11 – GU9 GU13
18:30 19:00 DU13 DU15
19:00 19:30 DU13 DU15
19:30 20:00 DU13 DU15
20:00 20:30
20:30 21:00
21:00 21:30
21:30 22:00
22:00 23:00
Niðari vøllur mikudag
15:00 16:00
16:00 16:30 U5
16:30 17:00 U5
17:00 17:30 GU11 GU13
17:30 18:00 GU11 – GU9 – GU7 GU13
18:00 18:30 GU11 – GU9 – GU7 GU13
18:30 19:00 DU17
19:00 19:30 DU17
19:30 20:00 DU17
20:00 20:30
20:30 21:00
21:00 21:30
21:30 22:00
22:00 23:00
Niðari vøllur fríggjadag
15:00 16:00 DU9
16:00 16:30 DU9
16:30 17:00 DU9
17:00 17:30 GU11 GU13
17:30 18:00 GU11 GU13
18:00 18:30 GU13
18:30 19:00 1. deild menn DU13
19:00 19:30 1. deild menn DU13
19:30 20:00 1. deild menn DU13
20:00 20:30
20:30 21:00
21:00 21:30
21:30 22:00
22:00 23:00
22:00 23:00
Tórsvøllur mánadag
15:30 16:00 DU11 DU9
16:00 16:30 DU11 DU9
16:30 17:00 DU11 DU9
17:00 17:30 Betri Menn 1/2vøll 1. deild menn
17:30 18:00 Betri Menn 1/2vøll 1. deild menn
18:00 18:30 Betri Menn 1/2vøll 1. deild menn
18:30 19:00 Betri Kvinnur GU15
19:00 19:30 Betri Kvinnur GU15
19:30 20:00 Betri Kvinnur GU15
20:00 20:30 DU17 DU21/3. deild
20:30 21:00 DU17 DU21/3. deild
21:00 21:30 DU17 DU21/3. deild
21:30 22:00
22:00 23:00
Tórsvøllur mikudag
15:30 16:00 DU11
16:00 16:30 DU11
16:30 17:00 DU11
17:00 17:30 FSF úrvalsvenjing U15
17:30 18:00 FSF úrvalsvenjing U15
18:00 18:30 FSF úrvalsvenjing U15
18:30 19:00 FSF úrvalsvenjing U15
19:00 19:30 DU13
19:30 20:00 DU13
20:00 20:30 DU13 1. deild kvinnur
20:30 21:00 1. deild kvinnur
21:00 21:30
21:30 22:00
22:00 23:00
Tórsvøllur fríggjadag
15:00 16:00
16:00 16:30 DU15 DU15
16:30 17:00 DU15 DU15
17:00 17:30 Betri Menn fullan vøll
17:30 18:00 Betri Menn fullan vøll
18:00 18:30 Betri Menn fullan vøll
18:30 19:00 Betri kvinnur GU15
19:00 19:30 Betri kvinnur GU15
19:30 20:00 Betri kvinnur GU15
20:00 20:30
20:30 21:00
21:00 21:30
21:30 22:00
22:00 23:00
22:00 23:00

 

 

Lið
Høvuðsvenjari
Tlf.
Venjingartíðir
Betri menn
Jonas Dal Andersen
1. deild menn
Símun Samuelsen
Old Boys +45
Birgir Dam Jacobsen
210101
U21 Dreingir
Tormóður P. Djurhuus
U17 Dreingir
Rói Joensen og Ólavur Gunnarsson
U15 Dreingir
Rasmus Nolsøe & Allan Dybczak
U13 Dreingir
Lukas Giessing
U11 Dreingir
Heini Tausen
U9 Dreingir
Niels Petersen, Rókur av Fløtum Jespersen, Tóri W. Rasmussen, Eyðun Mørkøre, Búi Persson Dalsgarð, Óla Hendrik av Fløtum
221078
U7 Dreingir
Hendrik L. Rubeksen og Allan Nolsøe
227094
Betri kvinnur
Jan M. Laursen
284902
Old Girls +35
Liljan av Fløtum
599504
U18 Gentur
U15 Gentur
Eyðvør Jakobsen
224355
U13 Gentur
Elin Maria Isaksen
U11 Gentur
Simona Heinesen, Emma T. Stórá
U9 Gentur
Sara Samson Lamhauge, Julia Helena Dal Henriksen
U7 Gentur
Sára Jespersen, Poula Andreasen, Silja á Borg, Gunnvá Lützen
U5 Dreingir og Gentur
Levi Hanssen, John Heri Dam
503265
Heilsufótbóltur
Knút Olsen
213805
Málmansvenjing
Rói Jacobsen
280313