Dystir

Lið Hvar er dysturin Mótstøðulið Nær er dysturin Klokkan Viðmerking
1. deild menn Gundadali, Ovari vøllur Skála Leygardag, 25 maj, 2019 14:00
U15 dreingir B Tórshavn, Tórsvøllur TB/FCS/Royn b Leygardag, 25 maj, 2019 Avslý U15 dreingir ½ vøll 2019
U13gentur HB a Hoyvík EB Streymur, NSÍ, FC Hoyvík, B68 og 07 Vestur Leygardag, 25 maj, 2019 16:45 Steypakapping
U11gentur HB a Runavík - við Løkin NSÍ A - 07/Vestur - FC Suðuroy - Skála A Leygardag, 25 maj, 2019 13:00
U11 dreingir B Klaksvík KÍ a, NSÍ, B36 a og FC Suðuroy Leygardag, 25 maj, 2019 13:00
U11 dreingir A Gundadali, Niðari vøllur B36 b og c og 07 Vestur a Leygardag, 25 maj, 2019 09:00
1. deild menn Gundadali Skála Leygardag, 25 maj, 2019 14:00
U17 dreingir A Í Sarpugerði Víkingur Leygardag, 25 maj, 2019 11:00
U17 dreingir B Inni í Vika AB/B71 Leygardag, 25 maj, 2019 15:00
U15 gentur A Gundadali 07/Vestur Leygardag, 25 maj, 2019 19:00
U13gentur HB a Hoyvík, Hoyvíksvøllur HB A - B68 - 07/Vestur - EB/Streymur - FC Hoyvík - NSÍ Leygardag, 25 maj, 2019 16:45
U13gentur HB b Gundadali HB B - Víkingur - KÍ - B36 -Skála - TB Leygardag, 25 maj, 2019 17:00 Steypakapping B36 eigur kappingina
U11gentur HB c Undir Mýruhjalla HB C - KÍ B - B36 B - Skála B - AB A - MB Leygardag, 25 maj, 2019 10:00
U15 dreingir A Hoyvík, Hoyvíksvøllur FC Hoyvík A Leygardag, 25 maj, 2019 14:30
U13 dreingir A Við Løkin HB A - Víkingur - NSÍ - 07/Vestur Leygardag, 25 maj, 2019 15:00 Steypakapping
U13 dreingir D Á Argjum HB D - AB - B36 Leygardag, 25 maj, 2019 11:30 Steypakapping
U13 dreingir B Svangaskarð, Ovari vøllur HB B - EB/Streymur - B68 - Skála Leygardag, 25 maj, 2019 11:00 Steypakapping
U7 dreingir A Í Sandavági HB A - B36 A - 07/Vestur A - EB/Streymur A - NSÍ A Leygardag, 25 maj, 2019 13:30
U7 dreingir C Í Fløtugerði HB C - ÍF - B71 A - B71 B - EB/Streymur B - EB/Streymur C Leygardag, 25 maj, 2019 10:30
U7 dreingir D Gundadali, Niðara vølli HB D - B36 D - B36 E - B36 F - AB A - AB B Leygardag, 25 maj, 2019 15:00
U11 dreingir B Við Djúpumýru HB B - NSÍ - B36 A - KÍ A - NSÍ - FC Suðuroy Leygardag, 25 maj, 2019 13:00
U11 dreingir C Á Dungasandi HB C - HB F - KÍ B - 07/Vestur b Leygardag, 25 maj, 2019 10:00
U11 dreingir D Gundadali, Niðara vølli HB D - ÍF - TB A - AB A - Skála og NSÍ Leygardag, 25 maj, 2019 13:00
U11 dreingir E Gundadali, Niðara vølli HB E - Víkingur A - KÍ C - B68 B - B36 E - Víkingur A Leygardag, 25 maj, 2019 11:00 B36 eigur kappingina
U11 dreingir I Gundadali, Niðara vølli HB I - MB - KÍ D - B71 Leygardag, 25 maj, 2019 15:00 HB eigur kappingina
U11 dreingir H Gundadali, Niðara vølli HB H - B36 F - B36 G - EB/Streymur B Leygardag, 25 maj, 2019 17:00 B36 eigur kappingina
U11gentur HB c Undir Mýruhjalla HB C - B36 B - KÍ B - Skála B - MB Leygardag, 25 maj, 2019 10:00
U11 dreingir G Í Hólmanum HB G - EB/Streymur A - FC Hoyvík - TB B Leygardag, 25 maj, 2019 13:00
Betri-kvinnur Gundadali Sunnudag, 26 maj, 2019 18:00
2. deild kvinnur Á Dungasandi 07/Vestur Sunnudag, 26 maj, 2019

Síður

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.