Dystir

Lið Hvar er dysturin Mótstøðulið Nær er dysturin Klokkan Viðmerking
Old boys +45 Gundadali NSÍ og TB/FCS/Royn Leygardag, 18 August, 2018 17.00 TÓRSVØLLUR - Útsett eftir avtalu
U15 gentur B í Marghøllini í Vági FC Suðuroy Leygardag, 18 August, 2018 12.00
U15 gentur A Gøtu Víkingur Leygardag, 18 August, 2018 16.00
U15 dreingir A Gundadali EB Streymur a Leygardag, 18 August, 2018 13.00 TÓRSVØLLUR
U15 dreingir B Runavík NSÍ a Leygardag, 18 August, 2018 10.30
U15 dreingir C Miðvági MB Leygardag, 18 August, 2018 10.30
U17 dreingir A Klaksvík KÍ a Leygardag, 18 August, 2018 15.00
U17 dreingir B Sørvági 07 Vestur Leygardag, 18 August, 2018 15.00
1. deild menn Fuglafirði ÍF Leygardag, 18 August, 2018 13.30
U11 dreingir E Runavík B36 d, B36 e, NSÍ b og EB/Streymur b Leygardag, 18 August, 2018 09.00 Kappingin útsett frá 11. august
U11gentur HB b Margáir EB/Streymur a, EB/Streymur b, Víkingur a og Víkingur b Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Kappingin útsett frá 11. august
U13gentur HB a Sørvági 07 Vestur, B36, EB Streymur, Víkingur, Skála og KÍ Leygardag, 18 August, 2018 09.00 OBS !! Flutt frá 11. august
U13gentur HB b Runavík 07 V, B36b, EBS b, Víkingur b, Giza Hoyvík, NSÍ og FCS Leygardag, 18 August, 2018 13.30 Kappingin útsett frá 11. august
U13 dreingir C Sandavági AB a, B36 b og 07 Vestur b Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Útsett kapping frá 11. august
U7 dreingir A Runavík B36 a B36 b EB/Streymur a KÍ a MB og NSÍ a Leygardag, 18 August, 2018 12.00
U7 dreingir D Hoyvík B36 d Giza Hoyvík a Giza Hoyvík b og MB Leygardag, 18 August, 2018 09.00
U7 dreingir B Margáir FC Suðuroy a+b HB c EB/Streymur a+ b Leygardag, 18 August, 2018 12.30
U7 dreingir C Margáir FC Suðuroy a+b, HB b, EB/Streymur a+b Leygardag, 18 August, 2018 12.30
U9 dreingir A Gundadali AB a B68 a B68 b og HB a Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Niðari vøllur - HB skipar fyri kappingini
U9 dreingir B Gundadali AB a B68 a B68 b og HB b Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Niðari vøllur - HB skipar fyri kappingini
U9 gentur A Skála B36 a+b, B71, Skála a og NSÍ Leygardag, 18 August, 2018 12.45
U9 gentur B Gundadali HB c B68 a B68 b Víkingur a Víkingur b KÍ Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Niðari vøllur - HB skipar fyri kappingini
U9 gentur C Gundadali HB b, B68 a+b Víkingur a+b og KÍ Leygardag, 18 August, 2018 10.00 Niðari vøllur - HB skipar fyri kappingini
U8 dreingir Gundadali 07 Vestur B36 a EB/Streymur a og NSÍ a Leygardag, 18 August, 2018 12.00 Niðari vøllur - HB skipar fyri kappingini
U8 dreingir B Klaksvík AB a AB b FC Suðuroy HB b KÍ a KÍ b KÍ c TB Leygardag, 18 August, 2018 13.00
U13 dreingir D Hoyvík B36c, EB Streymur c og Giza Hoyvík b, Leygardag, 18 August, 2018 13.30 Kapping frá 11. august
Betri-kvinnur Skála EB Streymur / Skála Sunnudag, 19 August, 2018 18.00
Betri-menn Gundadali TB / FC Suðuroy / Royn Sunnudag, 19 August, 2018 15.00
U9 dreingir C Trongisvági Víkingur a+b+c, KÍ a+ b, TB a og FC Suðuroy Sunnudag, 19 August, 2018 13.40 OBS SUNNUDAGUR
U9 dreingir D Trongisvági B36 e, B71, EB/Streymur b, Giza Hoyvík og TB b Sunnudag, 19 August, 2018 15.10 OBS SUNNUDAGUR

Síður

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.